Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Pléd s kašmírem č. 1139

Modrá a zelená v harmonickém chambray. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2194
3 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Zelená
Materiál: Ovčí vlna merino, Kašmír
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Jedna barva, Chambray
Položka byla vyprodána…

Pléd z úžasně měkké a hřejivé směsi merina (70 %) a kašmíru (30 %), ve velmi jemně skané přízi, která je v hotové tkanině obláčkově nadýchaná. V osnově jsem použila velmi tmavě modrou, v útku středně zelenou s nádechem do khaki, a společně pak vytvářejí efekt chambray tkaniny. Barevně je tak šál velmi uměřený, ale ne banální. Slušet bude mužům i ženám, sportovnímu oděvu dodá švih, formálnímu odění vřelost. Je středně silný a využijete jej tedy spíše v chladnějších měsících, bez ohledu na roční období se ale může stát výborným parťákem na cestování, nebo příruční záchranou v klimatizovaných prostorách. 

Příze pochází z přebytků italských přádelen.

Pléd je 51 cm široký, 205 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu