Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Pléd s kašmírem č. 1143

Jednobarevná klasika. Aneb tmavě modrá je nová černá. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2209
3 700 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Širší (cca 72 x 200 cm)
Vzor: Jedna barva
Položka byla vyprodána…

Jednoduchý a spolehlivý pléd z krásné měkké směsi merina (70 %) a kašmíru (30 %) v temně modré barvě. Je tak jednoduchý, až je skoro rafinovaný. Vyniknou jen hladká plátnová vazba, jemně zvlněné okraje odkazující k ručnímu zpracování tkaniny, a na koncích zakroucené třásně. Je to kousek pro všechny a pro každou příležitost, tichý společník, u kterého si občas ani nevšimnete že tu je, ale přesto už si bez něj nebudete moci představit každodenní život. 

Pléd je 72 cm široký, 205 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu