Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Přírodní pléd s jakem č. 766

Nebělený odstín směsi merina, jaka a hedvábí.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 224
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Béžová, Hnědá
Materiál: Hedvábí morušové, Ovčí vlna merino, Jak
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Jedna barva
Položka byla vyprodána…

Pléd využívá dvě příze o stejném materiálovém složení, ale trochu jinak konstruované. Obě jsou z většiny merino (60 %) a pak po stejném dílu morušové hedvábí a jačí srst (obě po 20 %). Příze není bělená, má tedy světle hnědý odstín, který jí dává jačí srst. Zatímco osnova je tenčí dvounitka, útek je silnější jednonitka. 

Pléd je 57 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 14 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu