Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Rios Rayados - šála Katu s pestrými podélnými pruhy č. 27

Jemná, pestrá a univerzální. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2187
2 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Šedá, Červená, Tyrkysová, Pestrobarevný
Materiál: Vlna alpaka, Hedvábí morušové, Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Pruhy
Položka byla vyprodána…

Šálka kombinuje silnější čisté merino v různě širokých a pestrobarvených pruzích v osnově se světlounce modrou tenkou směsí alpaky a hedvábí v útku. Vynikají tak především podélné pruhy. Ty se budou při ležérním omotání kolem krku různě prolínat a měnit, a při každém nošení vytvoří trochu jinou šálu. Materiál osnovy je středně silný, tenounký útek pak dělá z celku spíše tenčí kousek. Zimomřivější jej využijí celoročně, pro otužilejší z vás je to perfektní šála na zimu. Měkké merino a jemná alpaka s hedvábím jen málokoho pokoušou. 

Šála je 40 cm široká, 180 cm dlouhá, a na obou koncích má 1é cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu