Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Šál s malovanou osnovou č. 1137

Setkávání, rozpíjení a souhra. 

Momentálně nedostupné (1 ks)
Kód: 2198
3 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Zelená, Fialová, Červená, Tyrkysová
Materiál: Ovčí vlna merino, Kašmír
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Ručně barvená příze, Malovaná osnova
P8060349
V kamenné prodejně

Pléd je nyní vystaven v obchodě Hu Sova 104 v Kutné Hoře. Máte-li o něj zájem, navštivte obchode, a nebo mne kontaktujte a já se jej pokusím zajistit.

Pléd z úžasně měkké a hřejivé směsi merina (70 %) a kašmíru (30 %), ve velmi jemně skané přízi, která je v hotové tkanině obláčkově nadýchaná. V osnově jsem použila její silnější variantu a po nasnování ji obarvila ve dvou panelech - v tyrkysově rudém a fialově modrém. Orámovala jsem je proužky strojově barvěné temně zelené, a setkala světle modrou tenkou přízí o stejném složení.  

Pléd je 48 cm široký, 210 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu