Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Šála Katu s barevným přechodem (20)

Organické pruhy v lehkém, ale hřejivém šálu. 

Skladem (1 ks)
Kód: 2115
2 700 Kč
Kategorie: Vlněné šály a plédy
Barva: Vínová, Růžová, Fialová
Materiál: Vlna alpaka, Hedvábí morušové, Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Barevný přechod

Pléd ve kterém se potkává to nejlepší ze tří různých přízí. V osnově jsou fialová a světle růžová směsi alpaky (70 %) a hedvábí (30 %), a jeden pruh fialového čistého buretového hedvábí. V útku je silnější čistá vlna přecházející v neostrých pruzích mezi převážně fialovou, a pak vínovu, hnědou a bílou. Pléd je lehký, ale díky materiálovému složení a stylu tkaní zahřeje i v zimě. Na jaře či na podzim jej přehodíte přes ramena saka či svetru, v létě přibalíte do kabelky na večer místo svetru. 

Pléd je 45 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 10 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu