Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Šála s kašmírem č. 769

Každý kašmír se počítá!

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 222
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Šedá, Hořčičná
Materiál: Ovčí vlna merino, Kašmír
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Pruhy, Nepravidelný
Položka byla vyprodána…

Šála či pléd, v jejíž osnově i útku jsou použity příze s příměsí kašmíru. Osnova je tmavší šedá s 8 % kašmíru (92 % merino), útek je světlejší šedý a má jeden užší a jeden široký hořčičný pruh s 20 % kašmíru (a 80 % merina). Použitý materiál je krásně hebký a hřejivý a oproti čistému merinu lehký a nadýchaný. I když menšinově zastoupený, dělá kašmír z tohoto plédu jedinečný kousek. 

Pléd je 52 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koních má 13 cm dlouhé zakroucené třásně.

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu