Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Šála s kašmírem č. 1165

Nenápadná drobná kostka.

Skladem (1 ks)
Kód: 2597
2 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Černá, Vínová
Materiál: Ovčí vlna merino, Kašmír
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Kostky

Šála z měkoučké a hřejivé směsi merina (70 %) a kašmíru (30 %) v černé a vínové, které jsou v osnově i útku zkombinovala tak, aby vytvářely drobné pravidelné kostky. Šálu jsem zúžila a prodloužila tak, aby dovolovala širokou škálu úvazů, od obyčejných po zdobné smyčky, mohla se několikrát ovinout kolem krku, a nebo jen jednou s dlouhými splývavými konci. Využijete jej spíše v chladnějších měsících, ale ani na jaře či na podzim se neztratí jako doplněk k sáčku, svetru či lehké bundičce. 

Šála je 33 cm široká, 250 cm dlouhá, a na obou koncích má 10 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu