Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Široký kašmírový pléd č. 1116

Každodenní dávka slunce. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2167
4 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Žlutá, Hořčičná, Medová
Materiál: Kašmír
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Širší (cca 72 x 200 cm)
Vzor: Ručně barvená příze
Položka byla vyprodána…

Pléd z čisté kašmírové příze, kterou jsem před utkáním ručně nabarvila do hořčičných odstínů, s občasnými tmavšími či světlejšími momenty. Různě nabarvená místa v osnově i útku se kříží a vytváří nepravidelný a nenápadný vzor. Materiál pochází z přebytků italských přádelen a pletáren, a při správné péči jen velmi málo žmolkuje. Sama nosím podobně velký kousek ze stejného materiálu v jiné barvě celoročně už přes dva roky, a nemohu si jej vynachválit. 

Pléd je 72 cm široký, 205 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu