Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Široký pléd s kašmírem č. 1164

Barva toho nejtmavšího merlotu s ručně barveným pruhem. 

Skladem (1 ks)
Kód: 2576
3 700 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Vínová, Žlutá, Růžová, Fialová
Materiál: Ovčí vlna merino, Kašmír
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Širší (cca 72 x 200 cm)
Vzor: Pruhy, Ručně barvená příze

Široký pléd utkaný z úžasné směsi merina (70 %) a kašmíru (30 %), převážně ve velmi tmavé vínové barvě směřující až k hnědé, s ozvláštněním v asymetricky umístěném, asi 7 cm širokém pruhu ze stejného materiálu, ale ručně obarveným do růžovo-červených odstínů s fialovými a méně často i žlutými detaily. Díky vysokému obsahu kašmíru je šál krásně nadýchaný a na svou sílu a rozměry působí velmi lehce. Může se stát univerzálním kouskem pro každou příležitost, společníkem při cestování, spolehlivým parťákem do klimatizované kanceláře, a vůbec doplňkem, na který je vždycky spoleh. 

Pléd je 71 cm široký, 210 cm dlouhý a na obou koncích má 13 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu