Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Tlustá merino šála E107

Výrazný vzor a barevný kontrast. 

Skladem (1 ks)
Kód: 2131
3 300 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Zelená, Fialová
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Vytkávaný

Šála utkaná ze silného heboučkého merina. Použila jsem dva ručně barvené odstíny, zářivý světle zelený a fialový, které jsem setkala do tradičního tkalcovského vzoru kohoutí stopy. Díky síle příze je šála i přes své rozměry mohutná. Pozor by měli dát drobnější jedinci - je také celkem těžká, a při celodenním nošení může tížit. 

Šála je 38 cm široká, 215 cm dlouhá a na obou koncích má 9 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu