Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Velké kašmírové kostky č. 1052

Hebkost v intenzivních a nezvyklých podzimních barvách. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1945
4 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Zelená, Vínová, Hnědá, Fialová
Materiál: Kašmír
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Širší (cca 72 x 200 cm)
Vzor: Kostky
Položka byla vyprodána…

Pléd z nadýchané čistě kašmírové příze v té největší šíři jakou umím momentálně utkat. Pět intenzivních barev se v něm střídá tak, že vytvářejí pravidelné velké čtverce: vínová, fialová, tmavě modrá, zelená a rezavě hnědá. 

Sama mám kousek ve stejné velikosti a v totožném materiálu (jen jednobarevný) na celoroční nošení. V zimě jej namuchlávám ke krku, na jaře a na podzim přehodím přes ramena na svetr nebo sako, v létě jej nosím sebou v kabelce a zahřeje mě při večerním vysedávání venku. Výborně se osvědčil při cestování, kdy s ním v klimatizovaných nebo chladnějších prostorech přikryju i celé tělo (například na letišti).

Pléd je 72 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu