Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vlněná kostkovaná šála č. 1081

Odolná, casual, a přitom krásná a jedinečná. 

Momentálně nedostupné
Kód: 2121
2 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Zelená, Tyrkysová
Materiál: Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Kostky, Barevné nopky
P1110487
V kamenné prodejně

Kousek je v současnosti vystaven v kutnohorském obchodě Hu Sova 104. Máte-li o něj zájem, obraťte se přímo na obchod, nebo napište mně.

Šála z vlněné příze s drobnými nopky. Příze jen málo žmolkuje, a tak bych se šálu nebála doporučit i mužům se strništěm, nebo pro každodenní nošení třeba i do přírody. Je to kousek, který vám promine i když jej ne vždy pěkně složíte, necháte napospas domácím mazlíčkům na pohovce, nebo si na něj na výletě sednete. A až bude vypadat trochu unaveně, stačí osvěžit v lázni se speciálním přípravkem na vlnu. Šálu jsem utkala užší a trochu ji prodloužila tak, aby umožňovala různé způsoby vázání, postačovala i vyšším postavám, zahřála, a přitom nevytvářela nepříjemně velký objem. 

Šála je 45 cm široký, 230 cm dlouhá a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu