Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vlněná šála č. 1099

Od fialové k zelené přes modrou a tyrkys. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2153
2 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Antracit, Duhová
Materiál: Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Pruhy, Barevné nopky
Položka byla vyprodána…

V šále z čisté vlny s kontrastními nopky jsem použila zbylá malá klubka z předchozích projektů v osnově, a seřadila je do barveného přechodu od fialové, přes modrou a tyrkysovou až k zelené. Celek jsem sjednotila antracitově šedým útkem, a tak má šála příčné pruhy. Před omotáním kolem krku ji můžete přeložit napůl a dát vyniknout jedné nebo druhé části barevného spektra v osnově. A nebo je nechte ležérně promíchat. Šálu bych doporučila především k nošení v zimě, nachumlanou kolem krku, ale přehozená přes ramena svetru či sáčka se neztratí ani na podzim či na jaře. Zimomřivější ji mohou vzít místo svetru i při chladném letním večeru. Použitá příze jen velmi málo žmolkuje, a tak se jedná o ideální kousek pro každodenní nošení.   

Šála je 50 cm široká, 190 cm dlouhá a na obou koncích má 12 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu