Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vlněná šála č. 1170

Pro vyznavače nefádního minimalizmu. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2600
2 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Zelená, Béžová
Materiál: Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Pruhy, Barevné nopky
Položka byla vyprodána…

Šála z krásné nopkové čistě vlněné příze, která jen velmi málo žmolkuje. Kousek je tak vhodný pro každodenní nošení, a a svou délkou přímo vybízí k experimentování s různými typy vázání - od zachumlání v několika otočkách, přes komplexní zdobné uzly, až po prosté přehození kolem krku. Kousek ozvláštní střídmě pojatý pánský outfit, nebo dokreslí dámský městský celek, nepatřičně ale nebude vypadat ani při procházce podzimní a zimní krajinou. 

Osnova je v tlumené mechově šedavo-zelené, útek v užších a širších pruzích ve světle modré, světle béžové, a stejné barvě jako osnova. Všechny příze mají drobné barevně kontrastní nopky.  

Šála je 32 cm široká, 240 cm dlouhá a na obou koncích má 8 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu