Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vlněná šála Katu (30)

Když se podzim vybarví. 

Skladem (1 ks)
Kód: 2594
2 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Rezavá, Béžová, Hnědá, Oranžová
Materiál: Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Kostka

Pro tento kousek má soutkadlena Kateřina vybrala báječnou irskou vlnu a krásné barvy v hnědých tónech. Tato vlna jen velmi málo žmolkuje a při správné péči vydrží roky a stále bude vypadat jako nová. Kateřina zvolila několik odstínů hnědé, od světle krémové, přes temně oranžovou a rezavou až k tmavé, do osnovy je umístila v pravidelných pruzích a v útku prostřídala pruhy silnější a užší, takže celek je nápaditě kostkovaný. Vhod přijde mužům, kteří chtějí oživit podzimní teplejší sako či lehký kabát, ale ozdobí i ležérní městský ženský úbor. Pokud jej vezmete na výlet do přírody, bude si v ní připadat také jako doma.  

Šála je 32 cm široká, 160 cm dlouhá, a na obou koncích má 7 cm dlouhé zakroucené třásně.  

Jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu