Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vlněná vytkávaná šála E125

Barevná - nebarevná, divoká - uměřená, současná - nadčasová. 

Skladem (1 ks)
Kód: 2150
3 300 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Antracit, Duhová
Materiál: Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Vytkávaný, Barevné nopky

Šálu jsem utkala z jemné čisté vlny s drobnými barevnými nopky. V osnově jsem použila barevný přechod vytvořený z malinkých klubíček zbylých po předchozích projektech, v útku pak o fous tenčí antracitově šedou přízi z přebytků italských přádelen a pletáren. Dohromady jsem je setkala svým oblíbeným vzorem husího oka. Šála je hřejivá, ale díky svým rozměrům není nijak těžká, a přehozenou ležérně přes rameno nebo kolem krku ji využijete i na jaře a na podzim. Použitá příze jen minimálně žmolkuje, a tenhle kousek je tak předurčený ke každodennímu nošení. 

Šála je 39 cm široká, 200 cm dlouhá a na obou koncích má 10 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu