Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vlněno-hedvábný pléd č. 1082

Barva mědi, rzi, podzimních listů a zapadajícího slunce vás nabije i v té nejtužší zimě.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2117
3 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Měděná
Materiál: Ovčí vlna, Hedvábí buretové
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Širší (cca 72 x 200 cm)
Vzor: Jedna barva, Barevné nopky
Položka byla vyprodána…

Pléd z na dotek měkké a krásně hřejivé a nadýchané směsi vlny (40 %) a hedvábí (60 %) s drobnými nopky v tónu je široký, a tak se do něj můžete v zimě krásně zachumlat, na podzim a na jaře jej zase přehodíte přes ramena. Při cestování klimatizovanými prostředky jím přikryjete celé tělo, a v kanceláři zase zahřeje ramena a bedra. Pokud se vám do šatníku trefí barevně, může to být věrný společník pro každou příležitost a na dlouhá léta. 

 

Pléd je 74 cm široký, 205 cm dlouhý a na obou koncích má 14 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu