Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vlněno-hedvábný pléd KATU č. 5

Jako dělaný na procházku kvetoucím mandloňovým sadem. 

Skladem (1 ks)
Kód: 2146
2 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Meruňková
Materiál: Hedvábí morušové, Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Jedna barva, Ručně barvená příze, Melír

Pléd, který má tkalcovská souputnice Kateřina utkala z nádherné směsi vlny ovcí Bluefaced Leicester (55 %) a morušového hedvábí (45 %). Vybrala pro ni úžasný jemně meruňkový odstín, který lichotí bledé i opálené pleti. Příze je barvená ručně tón v tónu, takže ani při absenci střídání barev nenudí. Kousek je lehký, využijete jej nejen v přechodných sezónách, ale i za chladnějších letních večerů jako záchranu kolem ramen. 

Pléd je 52 cm široký, 210 cm dlouhý, a na obou koních má 14 cm dlouhé tenounké zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu