Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vlněný pléd č. 675

Více zelené do vašeho života!

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 505
2 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Zelená, Hnědá
Materiál: Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Pruhy
Položka byla vyprodána…

Pléd či šála ze dvou různých vlněných přízí. V osnově je tenčí shetlandská dvounitka v piniově zelné, v útku silnější jednonitka s nepravidelnými barvenými přechody mezi zelenými, modrými a hnědými odstíny. Šála sice trochu kouše, ale o to více hřeje a jen málo žmolkuje. Šála je středně těžká a využitelná v každé sezóně. Podobně silnou sama nosím po celý rok - v zimě nachumlanou kolem krku, a v létě přehodím večer přes ramena a záda. 

Šála je 53 cm široká, 200 cm dlouhá, a na obou koncích má 14 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu