Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vlněný pléd č. 733

Melírovaná příze a kapka modré v záplavě zelené. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 100
2 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Zelená, Béžová
Materiál: Ovčí vlna, Len
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Pruhy, Nepravidelný
Položka byla vyprodána…

Převážně zelený pléd s 4 cm úzkým modrým pruhem po jedné dlouhé straně. Osnova je ze směsi vlny (85 %) a lnu (15 %). V jinak jednolité modré nebo zelené barvě zůstávají lněná vlákna méně obarvená a dodávají tak přízi zajímavý vzhled. Útek je z čistě vlněné a nepravidelně melírované příze - vytváří tak různě široké a rozmístěné, zvolna mezi sebou přecházející pruhy.  

Pléd je 53 cm široký, 185 cm dlouhý a na obou koncích má 16 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu