Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vlněný pléd č. 684

Netradiční barevná kombinace v nadčasovém materiálu. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 669
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Fialová, Oranžová
Materiál: Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Širší (cca 72 x 200 cm)
Vzor: Pruhy
Položka byla vyprodána…

Pléd z čisté shetlandské ovčí vlny. V osnově jsem použila oranžovou barvu, v útku tuto stejnou oranžovou střídala s fialovou v 9 cm širokých pravidelných pruzích. Použitá příze je tenčí, ale díky svému materiálu a zpracování krásně hřejivá. Je to tak typický kousek pro celoroční využití. Celý pléd je tak přes svou velikost relativně lehký. Pozor ale, trochu kouše, takže jej nemohu doporučit těm citlivějším z vás.  

Pléd je 72 cm široký, 190 cm dlouhý a na obou koncích má 14 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Ke každému tkanému plédu či šále přidávám na vyzkoušení vzoreček pracího prostředku Eucalan (velikost 5ml, pro jedno ruční praní). Vyberte si svou vůni a připište mi ji do poznámky k objednávce, nebo nechte poznámku prázdnou a výběr na mně. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu