Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vlněný pléd č. 879

Fialovo-cihlový a netradiční. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 910
3 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Fialová, Cihlová
Materiál: Ovčí vlna merino, Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Vytkávaný
Položka byla vyprodána…

Kousek je nyní k ozkoušení v pražské prodejně dogumi. Máte-li o něj zájem, obraťte se prosím přímo na obchod, nebo si ověřte jeho dostupnost u mne. 

Pléd jsem utkala z ručně barvených přízí. V osnově jsem použila světlejší čistou vlnu ovcí Bluefaced Leicester v béžové barvě s barevnými prskanci. V útku pak dvojité jemné merino ve fialové a cihlové barvě, která se v části šály střídají ve vytkávaném vzoru. Pléd je měkký a hřejivý, a díky merinu krásně jemný na dotek. Využijete jej celoročně, i pro zahřátí v chladných interiérech. 

Pléd je 52 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu