Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vlněný pléd č. 978

Od chladné modré k hřejivé rudé v jedné šále. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 947
2 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Vínová, Fialová, Červená, Starorůžová
Materiál: Ovčí vlna, Mohér
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Kostky, Barevné nopky
Položka byla vyprodána…

Pléd ze směsi evropského merina (70 %) a mohéru (30 %) v osmi barvách s drobnými barevnými nopky (2 odstíny modré, 1 červený, 1 fialový, 3 vínové a 1 starorůžový). Ty jsou uspořádány v osnově a útku pravidelně tak, aby vytvářely 6,5 cm velké kostky. Merino mu dodává hřejivost a měkkost, mohér jemný chloupek a lesk. Je středně těžký, takže jej doporučuji od podzimu do jara. Zimomřivější jej ale využijí i za chladných letních večerů nebo v klimatizovaných prostorách. Je to výborný společník na cestování. Je poněkud kousavý, a obzvlášť citlivějším povahám jej doporučuji před nákupem vyzkoušet na vlastní kůži. 

Pléd je 49 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 10 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu