Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vlněný pléd č. 813

Netradiční barevná kombinace pro milovníky kostek. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 895
2 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Žlutá, Fialová, Tyrkysová, Krémová, Petrolejová
Materiál: Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Kostky
Položka byla vyprodána…

Kousek je momentálně vystaven v obchodě HU SOVA 104 v Kutné Hoře. Máte-li o něj zájem, kontaktujte mne prosím, nebo se stavte v obchodě. 

Pléd jsem utkala ze shetlandské vlny v pěti barvách - dvou odstínech fialové, a po jednom v petrolejové, žluté a krémové. Barvy jsou v osnově pravidelně rozložené, a i v útku mají na jedné straně pravidelné kostky, ke druhému konci je pravidelnost mírně narušena. Šála je kousavá, ale o to více svého nového majitele zahřeje. Je tenčí, ale krásně hřejivá, takže se hodí na celoroční nošení. 

Pléd je 53 cm široký, 190 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu