Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vytkávaná merino šála E054

Černá a světlounce šedá s drobným vytkávaným vzorem. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 950
3 300 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Černá, Šedá, Bílá
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Vytkávaný
Položka byla vyprodána…

Šála s drobným vytkávaným vzorem budícím dojem diagonálně se křížících pásků. Použitá příze je tvořena několika volně zkroucenými tenčími nitkami, je tedy krásně měkká a vytváří větší objem. Je z čistého jemného merina z přebytků italských přádelen a pletáren. Šálu můžete omotat kolem krku nebo ji přehodit přes ramena. Díky uměřenému vzoru bych se ji nebála doporučit ani konzervativnímu muži; pokud ji ale přitáhne blízko ke krku, měl by být hladce oholen, aby jemnou přízi nepoškodil strništěm vousů. 

Šála je 44 cm široká, 110 cm dlouhá, a navíc má na obou koncích 10 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu