Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vytkávaná šála E050

Komplexní vytkávaný vzor pro pocit výjimečnosti. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 944
3 300 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Zelená
Materiál: Hedvábí morušové, Ovčí vlna merino, Kašmír
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Vytkávaný
Položka byla vyprodána…

Šála s vytkávaným vzorem z měkké, příjemné a hřejivé irské směsi merina (80 %), hedvábí (10 %) a kašmíru (10 %). Díky vzoru je výsledná tkanina silnější a hutnější než by byla v plátnové vazbě, šála je tedy fortelná a jen tak neprofoukne. Není ale nijak zvlášť široká, a tudíž ani objemná. Jako přehoz přes ramena bych se ji nebála doporučit i na mezisezónu nebo na chladnější letní večer. Kombinace temné modré (v osnově) a příjemné zelené (v útku) pak přímo vybízí k využití při slavnostních a formálních příležitostech - tahle šála nahradí i drahý šperk. 

Šála je 38 cm široká, 200 cm dlouhá, a na obou koncích má 9 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu