Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vytkávaná šála s kašmírem E141

Tlumená, trpělivá, hýčkající.  

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2570
3 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Béžová, Hnědá
Materiál: Ovčí vlna merino, Kašmír
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Vytkávaný
Položka byla vyprodána…

Širší nadýchaná šála z nádherné měkké a hřejivé směsi merina a kašmíru (půl na půl). Příze je tvořená jen málo zkroucenými dvounitkami, a tak se na pohled i při tkaní jeví jako mnohem silnější než ve skutečnosti je. Díky tomu je i přes celkovou tloušťku tkaniny kousek nadýchaný a lehký. Zvolený vytkávaný vzor je trochu zranitelnější a náchylný k vytahování nitek - a tak bych kousek doporučila spíše těm z vás, kdo nenosíte velké náušnice nebo prsteny, o které by se mohla šála zatrhávat. Využijete ji spíše v chladnějších měsících, ale díky výraznému vzoru v nadčasových barvách může krásně doplnit i interiér.  

Šála je 43 cm široká, 210 cm dlouhá a na obou koncích má 9 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu