Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vytkávaná vlněná šála E139

Nejmladší sestřička v pastelových tónech.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2568
3 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Pestrobarevný
Materiál: Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Kostky, Vytkávaný, Barevné nopky
Položka byla vyprodána…

Širší šála z kvalitní a jen málo žmolkující čistě vlněné příze, pro kterou jsem se rozhodla zkombinovat vytkávaný vzor s pravidelnými barvenými kostkami. Na jedné osnově vznikly tři sestry (tato a další dvě), které se výrazně liší barvami použitými v útku, ale jinak nezapřou společný základ. U této jsem zvolila tlumenější pastelové tóny. Kousek je středně těžký a vhodný pro celoroční nošení, i když otužilejším z vás může připadat příliš těžký na léto. Zato jej ale využijete na jaře a na podzim, nebo i během teplejší zimy, kdy přehozený přes svetr či blejzr vynahradí lehčí kabát. Příze sice drobně kouše, ale to vám vynahradí delší životností. Nezklame ani muže s krátkým strništěm. 

Šála je 51 cm široká, 195 cm dlouhá a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu