Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vytkávaný kašmírový pléd č. E144

Asymetrický, vytkávaný a kašmírový. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2577
4 700 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Černá, Vínová, Šedá, Velbloudí
Materiál: Kašmír
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Pruhy, Vytkávaný
Položka byla vyprodána…

Pléd ze silnější kašmírové příze, v osnově tmavě vínové, ve většině útku velbloudí hnědé a v menších pruzích černé a tmavě šedé, a dohromady setkaných v komplexním keprovém vzoru. Kousek díky této vazbě neprofoukne, díky materiálu ale zůstává nadýchaný. Má objem, ale není těžký. Asymetrické rozložení různých barev útku dovoluje nápadité vázání - jednou můžete zdůraznit studenější, podruhé teplejší barvy. Kousek bych doporučila spíše do studenějšího období, ale zimomřivější z vás jej ocení celoročně, protože i přehozený přes ramena o letním večeru zahřeje, aniž by přes den tížil nebo překážel. Jeho vytkávaný vzor evokuje bludiště, je sice komplexní, ale nepůsobí okázale, a tak nahraje i purističtějším z vás. Může vypadat nádherně i ležérně splývající podél klop pánského kabátu nebo zauzlený uvnitř podzimního saka. 

Pléd je 43 cm široký, 210 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu