Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vytkávaný pléd E168

Písečné pláže těch nejsmaragdovějších vod. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2737
4 300 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Zelená, Béžová
Materiál: Ovčí vlna merino, Kašmír
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Širší (cca 72 x 200 cm)
Vzor: Vytkávaný, Ručně barvená příze
Položka byla vyprodána…
P5140716
Novinka

Pléd jsem utkala z měkoučké směsi merina (70 %) a kašmíru (30 %), v odstínech béžové a modrozelené (tu jsem před utkáním vlastnoručně nabarvila). Příze pocházejí z přebytků italských přádelen a pletáren, a patří k tomu nejkvalitnějšímu, co je možné najít. Vytkávaný vzor je tvořen střídáním dvou vrstev tkaniny, každé v jedné barvě. Pléd je středně silný a při omotání ke krku tvoří nádherný objem. Využijete jej celoročně, a nebála bych se jej doporučit ani pro formální příležitost. Bez ohledu na okolnosti to to vždy bude věrný a spolehlivý společník. 

Pléd je 57 cm široký, 210 cm dlouhý a na obou koncích má 10 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu