Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vytkávaný pléd s kašmírem č. 100

Černobílý labyrint s kašmírem. 

Momentálně nedostupné (1 ks)
Kód: 2714
3 700 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Černá, Bílá
Materiál: Ovčí vlna merino, Kašmír
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Vytkávaný
P2180550
V kamenné prodejně

Kousek je nyní vystaven v pražském obchodě dogumi. Máte-li o něj zájem, kontaktujte prosím přímo obchod, nebo napište mně. 

Pléd jsem utkala z měkoučké směsi merina (70 %) a kašmíru (30 %), ve dvou barvách/nebarvách, černé a bílé. Příze pochází z přebytků italských pletáren a přádelen. A do osnovy a útku jsem ji řadila tak, aby při setkání tvořila drobný pravidelný vzor. Kousek je středně těžký, ale není příliš velký a objemný, takže se hodí i na celoroční nošení. Otužilejší zahřeje i v největším mraze, zimomřivější jej ocení za chladnějších letních večerů. Ať si k němu obléknete cokoliv, přizpůsobí se a bude zdobit - od malých černých koktejlek po džíny s vytahaným svetrem. 

Pléd je 41 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 8 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu