Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vytkávaný pléd s kašmírem E133

Městský unisex. 

Skladem (1 ks)
Kód: 2203
3 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Béžová, Šedá
Materiál: Kašmír, Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Vytkávaný

Pléd z nádherně směsi vlny (90 %) a kašmíru (10 %), která dokazuje, že i malé množství podsady kašmírské kozy udělá z každé příze událost. Vybrala jsem pro něj neutrální odstíny, středně šedou pro osnovu a světle béžovou pro útek, a setkala je v lomeném keprovém diamantu. Vzor i materiál jsou nadčasové a univerzální a při správné péči slibují sloužit dlouhá léta. 

Pléd je 42 cm široký, 210 cm dlouhý a na obou koncích má 9 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu