Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vytkávaný pléd s kašmírem E134

Městský unisex. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2204
3 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Šedá
Materiál: Kašmír, Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Vytkávaný
Položka byla vyprodána…

Pléd z nádherně směsi vlny (90 %) a kašmíru (10 %), která dokazuje, že i malé množství podsady kašmírské kozy udělá z každé příze událost. Vybrala jsem pro něj dva odstíny šedé, světlejší pro osnovu a tmavou pro útek, a setkala je v keprovém diamantu. Vzor i materiál jsou nadčasové a univerzální a při správné péči slibují sloužit dlouhá léta. 

Pléd je 42 cm široký, 210 cm dlouhý a na obou koncích má 9 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu