Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vytkávaný pléd s velbloudem č. 151

Hluboké barvy a jednoduchý vytkávaný vzor v universálním kousku. 

Momentálně nedostupné (1 ks)
Kód: 2716
3 700 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Hořčičná
Materiál: Hedvábí morušové, Ovčí vlna merino, Velbloudí srst
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Vytkávaný
P2180560
V kamenné prodejně

Kousek je nyní vystaven v pražském obchodě dogumi. Máte-li o něj zájem, kontaktujte prosím přímo obchod, nebo napište mně. 

S tímhle kouskem se nemusíte stydět do opery a nebude vypadat nepatřičně ani při procházce v lese. Díky hedvábí (16 %) se jemně leskne, merino jej činí nadýchaným a hřejivým (49 %) a tomu všemu dává korunu exotický velbloud (35 %). Pléd je středně těžký až lehký, ideální pro celoroční nošení. Ale pozor! Neberte jej domů, pokud se o své věci neradi dělíte. Protože ho budou chtít nosit všichni!    

Pléd je 42 cm široký, 215 cm dlouhý a na obou koncích má 11 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu