Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Zkrácená šála č. 1188

Nadýchaná drobnost tak akorát do dekoltu. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2718
2 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Zelená, Růžová, Pestrobarevný
Materiál: Ovčí vlna merino, Kašmír
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Ručně barvená příze
Položka byla vyprodána…

Pokud chcete huňatou šálu, ale nechcete aby tížila. Máte rádi objem, ale nechcete se s ním celý den tahat. Prostě tenhle kousek je pro ty z vás, kdo preferují kratší šály, které jen jednoduše překládají v dekoltu. V osnově a části útku jsou tenčí vlastnoručně barvené příze ze směsi merina (70 %) a kašmíru (30 %) v různých jasných barvách. Ve zbytku útku pak nádherně barvená jemná a silná merino příze, kterou ta tenčí dělí na pravidelné drobné kostičky. 

Šála je 34 cm široká a 140 cm dlouhá, a na obou koncích má 12 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu