Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Bavlněný šál č. 867

Více pastelu do letošního jara a léta! 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 873
2 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Růžová
Materiál: Organická bavlna
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Nepravidelný
Položka byla vyprodána…

Kousek z organické bavlněné příze, která nevznikla tradičním seskáním tenčích nití, ale spletením síťované dutinky. Díky tomuto procesu je příze lehčí a vzdušnější, a setkaná je i přes plastickou strukturu jemná a splývavá. Příze byla nabarvena nepravidelně do staroůžové, v tkanině se pak různé odstíny zajímavě potkávají. Takže byť je tato šála uměřená a elegantní, rozhodně není nudná. I přes svou sílu nezahřeje tolik jako vlna, ale zato se nemusíte bát, že se srazí v pračce. Naopak bude, podobně jako vaše nejoblíbenější džíny, s každým nošením a praním přátelštější.  

Šál je 52 cm široký, 190 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně.

Prát můžete v pračce na nízké teploty, po vyprání před pověšením doporučuji trochu proklepat a tím se zbavit největších skladů, a po uschnutí vyžehlit napařovací žehličkou. 

Ke každému tkanému plédu či šále přidávám na vyzkoušení vzoreček pracího prostředku Eucalan (velikost 5ml, pro jedno ruční praní). Vyberte si svou vůni a připište mi ji do poznámky k objednávce, nebo nechte poznámku prázdnou a výběr na mně. Vzoreček přidám i k tomuto kousku, byť se pro péči o něj příliš nehodí. Snad jej využijete při péči o své vlněné svršky, nebo pošlete dále někomu, kdo jej využije. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu