Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Bavlněná vytkávaná šála E058

Pro ty, kdo hledají veganskou alternativu. 

Skladem (1 ks)
Kód: 959
3 300 Kč
Kategorie: Rostlinné "veganské" šály
Barva: Fialová, Petrolejová
Materiál: Bavlna
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Vytkávaný

Kousek je momentálně vystaven v obchodě Black egg v Praze. Máte-li o něj zájem, napište mi nebo se obraťte přímo na obchod. 

Šála z kvalitní a zajímavé nopkové příze z jemné egyptské balvny (a se 4 % polyesteru na nopky), sepředené v Itálii a utkané v mé tkalcovně na Klukách. Švestkově fialovou osnovu a tmavě petrolejový útek jsem dala dohromady vytkávaným vzorem tzv. husího oka, tvořícím pravidelné kosočtverce. Použitá příze je silnější, takže i šála má celkem objem a je těžší (oproti podobně silné vlně). Takže ty z vás, kdo hledáte veganskou alternativu k vlněným šálám, zahřeje i v zimě. Využijete ji ale i po zbytek roku, protože jen přehozená přes ramena vynahradí sako nebo kardigan.  

Šála je 42 cm široká, 210 cm dlouhá a na obou koncích má 10 cm dlouhé třásně. 

U bavlněné šály se nemusíte bát zaplstění. Přesto ji doporučuji prát šetrně, na nízké teploty a ne často. Můžete ji také přidat do pračky k dalšímu bavlněnému prádlu na nízkou teplotu a krátký cyklus. Sušit doporučuji ve vodorovné poloze mimo přímé sluneční světlo. Pokud preferujete uhlazenější vzhled, můžete vyžehlit. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu