Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kašmírová šála s vytkávanými kraji E051

Recyklovaný kašmír v nadčasové černé s překvapením v borduře. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 951
3 700 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Černá, Vínová
Materiál: Kašmír - recyklovaný
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Jedna barva, Vytkávaný
Položka byla vyprodána…

Šála z recyklovaného kašmírového vlákna, černá až na 14 cm široké pruhy s vytkávaným vzorem na každém konci. Recyklované vlákno je trochu hrubší než nový kašmír, a má o poznání méně jemných krátkých chloupků, které vytvářejí specifické halo. Je také trochu tvrdší, ale nošením a občasným praním postupně krásně změkne. Hlavní tkanina je v plátnové vazbě, v bordurách je přidán vytkávaný vzor (stále zpěvněný černou plátnovou vazbou) ve světle vínové silnější přízi. Šála je trochu užší, ale stále je vhodná i k přehození kolem ramen, nejen k omotání kolem krku. Při prvním zmíněném stylingu můžete dát krásně vyniknout vytkávanému ozvláštnění. 

Šála je 42 cm široká, 210 cm dlouhá a na obou stranách má 12 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu