Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kašmírová vytkávaná šála E056

Recyklovaný kašmír s nostalgickým vzorem. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 952
4 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Černá, Vínová
Materiál: Kašmír - recyklovaný
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Vytkávaný
Položka byla vyprodána…

Šála z recyklovaného kašmírového vlákna, s černou základní plátěnou vazbou a vytkávaným vzorem v silnější vínové přízi. Díky konstrukci tkaniny (plátno + vytkávaný vzor) je šála v podstatě dvouvrstvá, takže krásně měkká a hřejivá. Díky vlastnostem kašmírového vlákna ale stále lehká a vzdušná. Recyklované vlákno je trochu hrubší než nový kašmír, a má o poznání méně jemných krátkých chloupků, které vytvářejí specifické halo. Je také trochu tvrdší, ale nošením a občasným praním postupně krásně změkne. Šála je trochu užší, ale stále je vhodná i k přehození kolem ramen, nejen k omotání kolem krku.  

Šála je 40 cm široká, 200 cm dlouhá a na obou stranách má 10 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu