Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kašmírová vytkávaná šála E060

Krajkový tkaný vzor ve světle hnědé.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 963
4 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Béžová, Hnědá
Materiál: Kašmír - recyklovaný
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Vytkávaný
Položka byla vyprodána…

Šála ze světle hnědé kašmírové příze s vytkávaným krajkovým vzorem v pravidelných kostkách. Šála je lehká a vzdušná, ale díky vlastnostem kašmírového vlákna krásně zahřeje. Kašmír vykupuji z přebytků italských pletáren a přádelen. Šála je trochu užší, ale stále je vhodná i k přehození kolem ramen, nejen k omotání kolem krku.  

Šála je 43 cm široká, 220 cm dlouhá a na obou stranách má 9 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu