Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kašmírový proužek č. 1050

Střídmá modrá s nenápadnými proužky.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1947
4 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Šedá
Materiál: Kašmír
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Pruhy
Položka byla vyprodána…

Tmavě modrý kašmírový pléd osvěžený světle šedými a světle modrými nepravidelnými proužky. Je utkaný z tenčí příze, ale díky složení zahřeje i v té nejtužší zimě. Můžete jej ležérně namuchlat kolem krku, nebo naopak úhledně přeložit podél a nosit splývající podél klop kabátu či saka. Hodí se i pro tradiční pánské vázání, kdy se přeloží příčně, a oba konce se protáhnou vzniklou smyčkou v polovině šálu. 

Pléd je 55 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 14 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu