Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Tenčí kašmírový pléd č. 1012

Jednobarevný a přesto neobyčejný univerzální společník.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1374
4 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá
Materiál: Kašmír
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Jedna barva
Položka byla vyprodána…

Kousek je právě vystaven v kutnohorském obchodě HU SOVA 104. Máte-li o něj zájem, napište mi a já zjistím jeho dostupnost a zařídím odeslání za Vámi, nebo se obraťte přímo na obchod.

Pléd z džínově modrého tenčího kašmíru pocházejícího z přebytků italských pletáren a přádelen. Je středně modrý, a vzhledem k tomu, že rouno bylo barveno ještě před předením, má krásnou hlubokou a členitou barvu. Silou patří k mým tenčím šálám, ale vzhledem k materiálu bude otužilejší z vás hřát i v nejtužší zimě. Zimomřivější jej zase využijí i v teplejších měsících nebo v klimatizovaných místnostech. Nebála bych se jej doporučit jako doplněk formálního oděvu. 

Pléd je 54 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu