Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Merino pléd č. 923

Růžová a vínová v zjednodušené kohoutí stopě. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1310
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Vínová, Růžová
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Vytkávaný
Položka byla vyprodána…

Pléd z jemného, měkkého a ručně barveného merina. Dvě barvy, světle růžová a vínová, jsou zde setkané v zjednodušené kohoutí stopě (zjednodušené proto, že běžně se kohoutí stopa tká v keprové tkalcovské vazbě, kdežto zde je utkaná v plátnu). Pléd je středně těžký a využijete jej proto především v chladnějších měsících. Zimomřivější z vás jej ale mohou ocenit i v klimatizovaných prostorech a při cestování. 

Pléd je 50 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 13 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu