Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Merino pléd č. 925

Barvy léta a ohně v pravidelných čtvercích. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1316
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Vínová, Šedá, Růžová, Fialová, Lososová
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Kostky
Položka byla vyprodána…

 

Pléd z jemného, měkkého a ručně barveného merina. Pět barev, fialová, šedá, lososová, červená a světlounká růžová se pravidelně střídají v osnově a útku tak, aby vytvářely cca 10 cm velké čtverce. Pléd je středně těžký a využijete jej proto především v chladnějších měsících. Zimomřivější z vás jej ale mohou ocenit i v klimatizovaných prostorech a při cestování. 

Pléd je 50 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 13 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu