Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Merino pléd č. 947

Pastelová skoro-deka. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1370
3 700 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Zelená, Šedá, Hnědá, Růžová, Fialová
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Širší (cca 72 x 200 cm)
Vzor: Pruhy, Kostky, Pestrý
Položka byla vyprodána…

Široký a objemný pléd z ručně barveného silnějšího merina. Využila jsem na něj světlé pastelové barvy, které s v osnově a útku střídají tak, aby vytvářely nepravidelné obdélníky a jemné proužky. Pléd je vzhledem ke své velikosti vhodný také jako doplněk interiéru, pro večerní zachumlání, nebo jako univerzální společník při cestování. 

Pléd je 70 cm široký, 210 cm dlouhý a na obou koncích má 14 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu