Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Merino pléd s hedvábím č. 1037

Dva barevné přechody setkané napříč. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1406
3 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Žlutá, Růžová, Fialová, Červená, Oranžová
Materiál: Hedvábí morušové, Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Barevný přechod, Ručně barvená příze
Položka byla vyprodána…

Pléd z jemné a slabší směsi merina (80 %) a hedvábí (20 %), kterou jsem nabarvila v osnově a útku zvlášť s barevným přechodem od žluté přes oranžovou, růžovou a červenou až k vínové a fialové. Tyto dva barevné přechody se navzájem kříží a mísí, a každý kousek plédu představuje nový barevný dialog. Byť pléd patří k těm slabším z mé nabídky, díky své velikosti Vás zahřeje i v zimě. V létě jej pro změnu ležérně přehodíte přes ramena. Je to tedy perfektní celoroční kousek pro univerzální použití. 

Pléd je 52 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu