Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Merino pléd č. 1042

Barevný přechod napříč spektrem.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1405
3 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Růžová, Fialová, Tyrkysová
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Barevný přechod, Ručně barvená příze
Položka byla vyprodána…

Pléd z jemné a slabší merino vlny, kterou jsem nabarvila v osnově a útku zvlášť tak, aby po setkání přecházela od tyrkysové přes modrou a fialovou až k temně růžové. Díky metodě barvení jsou jednotlivé barvy melírované tón v tónu a celku tak dávají větší hloubku. Byť pléd patří k těm slabším z mé nabídky, díky své velikosti Vás zahřeje i v zimě. V létě jej pro změnu ležérně přehodíte přes ramena. Je to tedy perfektní celoroční kousek pro univerzální použití. 

Pléd je 50 cm široký, 210 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu