Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Pléd s velbloudí srstí č. 823

Velbloud, vlna, pruhy. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 803
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Vínová, Fialová, Červená
Materiál: Ovčí vlna, Velbloudí srst
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Pruhy
Položka byla vyprodána…

Pléd utkaný z výjimečné směsi ovčí vlny (70 %) a velbloudí srsti (30 %). Použila jsem v osnově švestkově fialovou a v útku ještě další tři barvy (vínovou, modrou a červenou) v pravidelných 18 cm širokých pruzích. . Pléd je středně těžký, využijete jej tedy po celý rok, nebo jako společníka na cestování či v klimatizovaných prostorech. 

Pléd je 54 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 14 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Ke každému tkanému plédu či šále přidávám na vyzkoušení vzoreček pracího prostředku Eucalan (velikost 5ml, pro jedno ruční praní). Vyberte si svou vůni a připište mi ji do poznámky k objednávce, nebo nechte poznámku prázdnou a výběr na mně. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu