Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Pléd z divokého hedvábí č. 1031

Divoké hedvábí s trochou divoké šedé. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1400
3 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Šedá
Materiál: Hedvábí buretové
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Barevné nopky, Ručně barvená příze, Melír
Položka byla vyprodána…

 

Pléd z divokého hedvábí ve světle šedé přízi, kterou jsem před tkaním ještě trochu ozvláštnila - dobarvila tak, aby v osnově a útku nabízela jemné křížení tmavších šedých až černých úryvků. Tím jsem ještě podtrhla rustikální strukturu tohoto materiálu. Hedvábí v zimě hřeje a v létě chladí, a tento kousek tak můžete využít celoročně. 

Pléd je 55 cm široký, 210 cm dlouhý, a na obou koncích má 12 cm dlouhé zkroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu